Řidič sk. B - víkendová brigáda

Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.

Místo práce: Česká republika Praha 2 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Máte volné víkendy a hledáte přivýdělek?
Baví Vás řídit a zároveň také práce na čerstvém vzduchu?
Tak to pojďte zkusit k nám!

U nás budete řídit vozidlo značky Mercedes či Fiat.
Společně s dalším pracovníkem budete mít na starosti vývoz košů po Praze 2 (zastávky, parky apod.)

Jedná se o práci pouze o víkendu a to buď v sobotu či neděli

Pokud budete mít zájem, tak i celý víkend

Pracovní doba bude upřesněna na osobním pohovoru.

Požadavky

Základní vzdělání
Orientaci v papírových mapách
Spolehlivost
ŘP sk. B
Fyzickou zdatnost a spolehlivost

Nabídka

Práci v příjemném kolektivu
Jistotu a stabilitu
Práci, která dává smysl
Výplatu na bankovní účet jednou měsíčně

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Náplň práce: •starost o čistotu města na jednom z našich moderních aut •vynášení a odnášení nádob s odpadem •odpovědnost za svěřené klíče od objektů •budete součástí důležité práce v komu...

    Česká republika, Praha 2, Hlavní město Praha, Praha Nástup ihned Víkendové

    Před 2 dny

  • Brigáda Náplň práce: •starost o čistotu města na jednom z našich moderních aut •vynášení a odnášení nádob s odpadem •odpovědnost za svěřené klíče od objektů •budete součástí důležité práce v komu...

    Česká republika, Praha 2, Hlavní město Praha, Praha Nástup ihned Víkendové

    Před 3 dny