OZP Distributor Letáků Brno/Brno - Venkov

Bedřich Pacelt

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 23 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 5.000 – 10.000 Kč / měsíc

O nás

Jsme Česká distribuční. Pro naše klienty z řad velkých obchodních řetězců (Lidl,Globus,Albert,Billa a další) i menších supermarketů a firem roznášíme reklamní a informační materiály.
Na trhu působíme od roku 1991, máme bohaté zkušenosti a s více než 1.6 miliardami roznesených letáků ročně jsme v neadresné distribuci českou jedničkou.

Náplň práce:

Hledáme OZP distributory  pro Brno/Brno-Venkov
Pouze z blízkého okolí nabízených lokalit na Dlouhodobou spolupráci, Především pro tituly hypermarketů. Zkušenosti s distribucí jsou vítány, ale nejsou podmínkou. V případě zájmu zašlete sms, e-mail nebo zde zadejte odpovědět ve tvaru: Jméno, Ulice Vašeho bydliště, věk a zkušenosti. Kontaktovat Vás budeme co nejdříve od zaslání Vašich údajů a prověření volné a dostupné lokality v blízkosti bydliště.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme pouze svědomitost a zodpovědnost, zkrátka někoho, na koho se můžeme spolehnout.

Nemusíte mít žádné speciální znalosti či předchozí zkušenosti, vše vás zaučíme

Co Vám můžeme nabídnout:

Dlouhodobou práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí.

Výhody hlavního pracovního poměru (odvod na sociální a zdravotní, nárok na dovolenou, nemocenskou, započtení odpracovaných let do starobního důchodu, apod.)

Zkrácený úvazek 10, 15 nebo 20 hodin týdně – dle velikosti sektoru a počtu schránek

Možnost měsíční prémiové složky

Zaměstnáním u nás nepřicházíte o nárok na invalidní důchod

www.testdistributora.cz