Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

McDonald's Morávka - hlavní pracovní poměr i brigáda

McDonald's

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Hledáte práci, kde se nebudete nudit?
Jsme jednička na trhu v rychlém občerstvení. Na své zaměstnance jsme hrdí a rádi přivítáme nové členy do našeho týmu.
Primárně budete obsluhovat zákazníky, připravovat sendviče a produkty, podílet se na úklidu restaurace.

Nabízíme hlavní pracovní poměr i brigádu.

Požadavky

  • znalost češtiny na pokročilé úrovni
    • chuť učit se novým věcem
    • spolehlivost a zodpovědný přístup
    • flexibilitu na rozmanité směny
    • týmového ducha
    • cit pro čistotu

Nabídka

  • pravidelné hodnocení Vašeho výkonu a s ním spojené zvyšování hodinové mzdy již po 1. měsíci
    • možnost podílet se na plánování směn
    • možnost kariérního růstu
    • mladý kolektiv
    • neformální atmosféru na pracovišti
    • možnost nočních směn s příplatkem 20%, víkendový příplatek 10%
    • jistotu mzdy, maximálně do 10. v měsíci
    • 50% sleva na stravování
    • Benefit kartu, se kterou je možné čerpat slevy ve všech McDonald's

Podobné inzeráty

  • Brigáda Hledáme posilu do týmu, která nám pomůže s organizací vánočních stánků v rušných obchodních centrech. Máš rád/a výzvy a práci, kde se pořád něco děje? Baví tě, když věci klapou podle plánu a ...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Vánoční

    Před 1 dny

  • Náplň práce: VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU můžeš mít na účtu KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Nastoupit můžeš IHNED, žádné čekání! Pro známou spediční společnost se sídlem v HOLUBICÍCH (cc...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Nástup ihned Noční

    Před 3 dny