Podle lokalit

Brigáda Řidič sk. B, C+E

TATRATOUR Moravia s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 7 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 200 Kč / hod

Náplň práce:Řidič na rozvozy

Hledáme brigádníky -  řidiče na rozvozy po jižní Moravě.

Řidičské oprávnění skupiny B nebo  C+E.

Rozvoz je pravidelně středa a sobota,  občas úterý a pátek. Řidič si může vybrat den, který mu vyhovuje.

Idelání jako přivýdělek.

Vhodné pro studenty s řidičským oprávněním, důchodce, OSVČ.

Odměna je 200,-- Kč/ hodina.

Co od Vás očekáváme:

Pro skupinu B - jízda vozidlem s chladící skříní do 3,5 tuny. Provádění vykládek a nakládke během jízdy.

Pro skupinu C - jízda s vozidlem s chladící skříní do 11 tun. Provádění vykládek a nakládke během jízdy.

Pro skupinu C+E - jizda FRIGEM. Provádění vykládek a nakládke během jízdy.