Podle lokalit

Strážná/ý recepce BRNO - 150-160,-/hod.

ABAS IPS Management s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 7 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 160 Kč / hod

Co od Vás očekáváme:

S nástupem od IHNED přijmeme nového kolegu do týmu ostrahy lukrativního objektu České televize v Brně.
Práce je vhodná pro invalidní důchodce a OZZ – jak pro muže, tak pro ženy.

Náplň práce:

  • práci na recepci
  • pochůzkovou činnosti na objektu – ve společenské uniformě
  • ranní i noční (převážně noční)

Požadujeme:

  • reprezentativní vzhled, příjemné vystupování, slušné chování
  • čistý rejstřík trestů
  • praxe v oboru bezpečnostní služby minimálně dva roky
  • certifikát odborné způsobilosti výhodou – v případě vysokoškolského titulu není nutný certifikát
  • pakliže nejste vlastníky certifikátu, není problém zkoušky odborné způsobilosti složit přes naši společnost
  • spolupráci dlouhodobějšího rázu

Nabízíme:

  • práci na HPP – plný i zkrácený úvazek
  • dlouhodobou spolupráci na DPP
  • hodinovou mzdu 150,–Kč / po zapracování (3 měsíce pouze noční směny) hodinová mzda 160,–Kč
  • zaškolení
  • vstřícnost v úpravě a plánování směn
  • možnost čerpání záloh na mzdu