Vykládka/nakládka nákladních automobilů v Brně, 170-198Kč/hod, výplata ihned!

PROSTUDENTY s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Hledáme fyzicky zdatnou výpomoc do skladu v Modřicích a Líšni na vykládku a nakládku nákladních automobilů.

Náplň práce:
- obsluha pásu s balíky a pomoc ve třídění dle jejich směru,
- nakládka a vykládka nákladních aut,
- pomoc s expedicí balíků,
- pomoc udržet sklad v čistotě (zametení haly).

Časy směn:
- Líšeň: 3-9 hod nebo 12-20 hod
- Modřice: 12-18 hod nebo 22-06 hod

Požadavky

  • naprostou spolehlivost
    • dochvilnost
    • pracovitost
    • čistý trestní rejstřík
    • po nástupu bude potřebný výpis z karty a lékařská prohlídka - vše Vám rádi vysvětlíme

Nabídka

  • práci v logistickém prostředí,
    • možnost týdenního plánování směn,
    • možnost volit si směny podle vlastních časových možností,
    • možnost chodit na směny s kamarádem,
    • výplata ihned.

      Pokud by Vás nabídka zaujala, budeme rádi, když se ozvete.