Au Pair v USA - rok v USA jen za 7 580 Kč a letenka zdarma!

EuroPair, s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 15 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 195 – 250 $ / týden

Informace k nabídce:

Láká Tě žít v USA? Už jsi slyšel/a o nabídce Au Pair?
Je to skvělá šance odjet do USA, vydělat si několik tisíc dolarů, dostat letenku zdarma a také studovat zdarma na college v USA!

Prožij svůj americký sen a navštiv třeba Floridu nebo Hawai! :-)

Výhody programu

  • letenka zdarma tam i zpět,
  • ubytování a strava u rodiny zdarma
  • týdenní kapesné min. 195.75 USD
  • základní pojištění zdarma
  • příspěvek na studium 500 USD/ ročně
  • osobní kontakt s místní koordinátorkou
  • 13. měsíc k cestování
  • délka procesu od registrace po odlet 1–3 měsíce

Náplň práce:

  • péče o děti (vyzvedávání ze školy, hraní, krmení…)
  • domácí práce spojené s dětmi (úklid dětského pokoje, vaření pro děti…)
  • vše max. 45 hodin týdně

Podmínky

  • věk 18– 26 let (včetně)
  • střední znalost AJ
  • řidičský průkaz
  • dívka nebo chlapec
  • nekuřačka / nekuřák
  • zkušenosti s dětmi min. 200 hodin
  • ukončené středoškolské vzdělání nebo výuční list
  • délka pobytu minimálně 1 rok

Vstupní náklady

  • 1700,– Kč hradí se po osobním interview
  • 240 EUR programový poplatek po nalezení rodiny
  • 185 USD poplatek za vyřízení víza americké ambasádě po nalezení rodiny

Pokud Tě nabídka zaujala, ozvi se nám a domluv si nezávaznou schůzku osobně nebo formou skype konzultace :-)