Řidič/Ka Pro Převoz Automobilů - Brno (A13122)

AURES Holdings a.s.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 Kč / hod

Popis

Pro naší brněnskou pobočku hledáme brigádníka na pozici Řidič/ka. Jedná se o dlouhodobou brigádu. Vhodné i pro seniory.


  • Převoz osobních automobilů mezi pobočkami AAA Auto
  • Kurýrní služby apod.


Požadujeme

  • Řidičský průkaz sk.B podmínkou
  • Bezúhonnost
  • Flexibilita (jízdy na zavolání)
  • Bydliště 30 minut od pobočky


Nabízíme

  • 120 Kč/hod
  • Dlouhodobá brigáda
  • Smlouva na DPP
  • Pozice vhodná i pro seniory

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte flexibilní brigádu s vlastní volbou směn? Potřebujete dostávat PENÍZE KDYKOLIV budete potřebovat? Přidejte se k nám! Do voňavé a čisté výroby hledáme šikovné brigádnice a brigádn...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Nástup ihned Noční

    Před 1 dny

  • Brigáda Do skladu s tiskopisy v Brně - Modřice hledáme nové kolegyně na expedici. Náplní práce je zpracování remitendy (tiskopisů, které se neprodaly) a příprava tiskopisů na expedici na jednotliv...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Nástup ihned Pro studenty

    Před 3 dny