Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

BRIGÁDA - PRODEJ PRÉMIOVÉ MEDOVINY

Bc. Erika Navrátilová

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

BRIGÁDA - PRODEJ PRÉMIOVÉ MEDOVINY

Chceš se k nám připojit do party na vánoční trhy v centru Brna?

Nabízíme flexibilní práci, můžeš skloubit brigádu se školou nebo koníčky. Volba směn je na tobě.

Plat je garantovaný, dosahuje až do výše 170kc/hodina, dle počtu a typu směny.

Hledáme studenty/studentky VŠ, kteří jsou komunikativní, zodpovědní, není pro ně problém občas poradit zákazníkovi i v cizím jazyce (není nutnost) a mají rádi atmosféru vánočních trhů a vůni medoviny (nutnost ???? ).

Začínáme pátek 15.11.! Jsme mladý kolektiv a práce nás baví. Nabízíme možnost kariérního růstu a také účastnit se firemních akcí. Obsazování směn právě probíhá.

Hledáme hlavne na dny PO-PÁ, někdi i víkend. Směny jsou celodenní, odpolední.


Těšíme se na Vás a budoucí spolupráci.

Požadavky

komunikatívnosť, zodpovednosť, ochota pracovať

Nabídka

Plat 130-170kc/hodina fix + dýška
Firemné akce

Podobné inzeráty

  • O nás Jsme DODO, kurýrní společnost, která šetří lidem čas! Aktuálně rozšiřujeme řady našich kurýrů, kteří by se na expresním doručování jídel z poboček KFC po celém Brně chtěli podílet!🚀 Co tě u ná...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Na živnostenský list

    Před 0 dny

  • Náplň práce: VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU můžeš mít na účtu KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Nastoupit můžeš IHNED, žádné čekání! Pro známou spediční společnost se sídlem v HOLUBICÍCH (c...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Nástup ihned Noční

    Před 4 dny