Podle lokalit

Skladový operátor – 32 000 Kč/měsíc – Čestlice

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Pro našeho klienta, významného mezinárodního distributora brýlových čoček, hledáme zaměstnance a pozici skladové/ho operátora/ky.

Popis pozice:

  • kontrola balení
  • příprava produktů k expedici
  • skladová evidence
  • balení a kompletace zboží

Požadujeme:

  • samostatné plnění požadovaných úkolů
  • základní znalost práce na PC
  • zkušenost s obdobnou prací výhodou
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • pečlivost
  • možnost nastoupit co nejdříve

Nabízíme:

  • nástupní plat 32 000 Kč/měs hrubého
  • bonusy 15-20 % ročně
  • příspěvky na stravování 220 Kč/den
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • 20 dní dovolené + 5 sick days
  • Dobrá dostupnost pracoviště (cca 10 minut z Opatova)