Podle lokalit

Správa eshopu - SHOPTET

Infinity Ways s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 32 dny

O nás

Ve SPORTSHUBU se specializujeme na prodej týmového oblečení, herních prvků a doplňků stravy. Našim cílem je poskytovat kvalitní produkty jak klubům, organizacím tak i jednotlivcům na profesionální i amatérské úrovni, kteří se věnují různým sportovním aktivitám.

Ve větší míře se chceme zaměřit na online sektor a finálního zákazníka s propojení na klubové účty.

Náplň práce:

  • správa a nastavení e‑shopů (doprava, platby, akce)
  • správa skladových zásob a vyhodnocování objednávek
  • vytváření účtů pro klubové/týmové partnery
  • definice a správa zákaznických segmentů
  • propojení API - dodavatelé
  • tvorba obsahu

Co od Vás očekáváme:

  • zkušenosti se správou eshopu
  • tvůrčí přístup a myšlení
  • znalost prostředí SHOPTET a jeho správu
  • zákaznická orientace
  • komunikace v AJ a dalších jazycích výhodou
  • výhodou je i plynná slovenština, maďarština

Co Vám můžeme nabídnout:

  • vzájemná spolupráce na tvorbě online projektu
  • flexibilní pracovní doba, práce na dálku
  • odpovídající ohodnocení s podílem na objemu prodejů
  • rozšíření na dlouhodobou spolupráci
  • spolupráce na dalších projektech.