Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Celoroční brigáda: Pokladní

ŽS REAL, a.s.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Přidej se k nám na vlnu adrenalinu a vodních zážitků!

Aqualand Moravia hledá šikovné brigádníky na pozici POKLADNÍ.

Pokud hledáš brigádu, kde si směny můžeš volit podle sebe, tak právě tato pozice je pro tebe ideální.

Co bude tvojí náplní práce?

- Prodej vstupenek.
- Máme tady i samoobslužné pokladny, kde budeš pomáhat našim návštěvníkům.
- Kontrola aktuálnosti ceníků a doplňování propagačních materiálů.
- Zpracování denních tržeb a uzávěrek.

Pracovní doba je od 9:00 - 21:00/ nebo dle domluvy.

Požadavky

Co od tebe očekáváme:

- 18 let.
- Ochotu pracovat směny jak v týdnu, tak i o víkendech.
- Komunikativnost a příjemné vystupování.
- Schopnost komunikovat i v cizím jazyce AJ/NJ (B2).
- Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci.

Nabídka

  • Až 130 Kč/hod. + příplatky za víkendy a svátky.

    • Vstup zdarma do Aqualandu Moravia pro brigádníka.
    • Dotované obědy a večeře s možností výběru ze dvou jídel.
    • Autobusová doprava Brno – Aqualand Moravia a zpět zdarma.
    • 30% sleva na všechny produkty (zboží, jídlo, nápoje).
    • Firemní akce pro zaměstnance.
    • Zaměstnanecká prádelna.
    • Zaměstnanecká Chillout zóna s kuchyňkou.
    • Firemní oblečení.

      Zašlete nám svůj aktuální životopis a my tě budeme kontaktovat.

Podobné inzeráty

  • Tantrická masérka


    20.000 – 40.000 Kč / měsíc

    O nás Jsme síť masážních salónů *Tantra & Relax (https://www.tantrarelax.cz) *zaměřená na tantrické a relaxační masáže celého těla. Náplň práce: Do našich masážních salónů v Jihlavě a Brně hled...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Pro studenty

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Hledáte flexibilní zaměstnání (nebo brigádu) na čerstvém vzduchu, kde se budete hýbat? Ano? Pak hledáme právě Vás… nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího motorizovaného doručovatele J...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Od 18 let

    Před 1 dny