Podle lokalit

MYTÍ OKEN - letní prázdniny

RANOB s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 3 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 140 – 160 Kč / hod

O nás

Společnost RANOB s.r.o. zajišťujeme komplexní služby v oblasti správy nemovitostí a ostrahy budov. Součástí služeb je profesionální úklid ve firmách, školách a výrobních závodech.

Náplň práce: MYTÍ OKEN

Nabízíme práci/brigádu po dobu letních prázdnin v 7. a 8. měsíci 2024. Vaší náplní práce bude mytí oken/skleněných ploch, okenních rámů a odprášení horizontálních žaluzí. Brigáda je vhodná pro muže i ženy. Práce je v pracovní dny v ranních/dopoledních hodinách, s možností vybrat si dny, které vám vyhovuji. Začínáme v úterý 16.7.2024.

Co od Vás očekáváme:

  • zodpovědný přístup
  • spolehlivost, dochvilnost
  • praxe výhodou, ale! nováčky rádi zaškolíme
  • trestní bezúhonnost
  • zaslání životopisu (uveďte případné zkušenosti i s jiným typem brigád)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci na DPP
  • možnost pravidelné práce po skončení letní brigády
  • mzda 140,- Kč/hod + odměny dle výkonnosti a kvality.
  • vyplaceno vždy po týdnu