Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

účetní

KN PROTAX s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Hledáme samostatnou účetní na HPP či DPP rozsah práce dle domluvy, znalost podvojného účetnictví, mezd.

Požadavky

Znalost podvojného účetnictví,
mezd, znalost software money nebo pohoda

Nabídka

Účtujeme v software money a pohoda,
nabízíme získání zkušeností v oblasti účetnictví a daní a profesní i mzdový postup. Flexibilní pracovní doba, která se dá přizpůsobit studiu či jiným aktivitám.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte flexibilní brigádu s vlastní volbou směn? Potřebujete dostávat PENÍZE KDYKOLIV budete potřebovat? Přidejte se k nám! Do voňavé a čisté výroby hledáme šikovné brigádnice a brigádn...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Nástup ihned Noční

    Před 0 dny

  • Brigáda Do skladu s tiskopisy v Brně - Modřice hledáme nové kolegyně na expedici. Náplní práce je zpracování remitendy (tiskopisů, které se neprodaly) a příprava tiskopisů na expedici na jednotliv...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Nástup ihned Pro studenty

    Před 2 dny