Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Pomocná síla na prodejně

Martina Švaříčková

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-venkov Židlochovice

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Prodej zboží.
Nacenění zboží .
Rozvažování krmiv.
Úklid prodejny .

Požadavky

Hledáme spolehlivou a pracovitou brigádnici na výpomoc do prodejny chovatelských potřeb. Pracovní doba 2x až 3x do týdne na 4 až 6h nebo dle potřeby.

Nabídka

Nabízíme tyto odměny :
První dva měsíce, než se zaučíte nabízíme 130kč /h
Po dvou měsících 150kč /h

Po půl roce ( dle šikovnosti) 170kč/h

Nákup zboží za nákupní ceny.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás NOVOU RESTAURAACI KFC JIŽ OBRZY OTEVŘEME V KARLOVÝCH VARECH A TY MŮŽEŠ BÝT U TOHO! CHCEŠ STABILNÍ PRÁCI NEBO MOŽNOST KARIÉRNÍHO RŮSTU? U NÁS STAČÍ CHUŤ A NADŠENÍ A MŮŽEME TI K TVÉMU SNU POMOCI...

    Česká republika, Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Karlovy Vary

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek s možností docházky na ranní, odpolední nebo noční směny? Tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost hledáme výpomoc do skladu na ranní 5:00–12:00 h...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Víkendové

    Před 1 dny