Podle lokalit

Skladník Modřice u Brna - až 187 Kč/hod., výplata ihned!

JOBINN & HOSTESSINN s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-venkov Modřice

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Do skladu v CTP Modřice hledáme spolehlivé a šikovné skladníky.

Náplň práce:
- Vykládka a nakládka automobilů
- třídění balíků podle směrů
- obsluha čtecího zařízení
- úklid skladu

Požadavky

  • pracovitost
    • spolehlivost
    • fyzická zdatnost
    • čistý trestní rejstřík
    • plnoletost
    • před nástupem je potřeba absolvovat PRACOVNĚLÉKAŘSKOU PROHLÍDKU 2.kategorie! Vše Vám rádi vysvětlíme :)

Nabídka

  • MZDA: 170-187 Kč/hod.
    • práce na DPČ
    • možnost výběru termínů - není stanoven určitý počet hodin k odpracování
    • směny 15-22, 22-06 hod.
    • výplata jednou týdně hotově nebo každý den na účet