Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Kurýr

PSMP s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-venkov Ivančice

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Do mladého kolektivu Amici Ivančice hledáme kolegu na pozici řidič brigádník pouze na víkendové směny. Nástupní mzda 120kč/h po zapracování garantovaný růst hodinové mzdy (záleží na vaší šikovnosti, vše je na domluvě) Směny dle domluvy

Požadavky

ŘP skupiny B, komunikativnost

Nabídka

Přátelský kolektiv (jsme téměř jako rodina, bručoun mezi nás asi nezapadne)
mzdu vždy v termínu,slevy na jídlo

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Hledáme brigádníky na léto: Práce u lisu budete obsluhovat různé druhy lisů - vkládání polotovarů (kov) o hmotnosti 4-12 kg do lisu a po automatickém vylisování výrobek odeberete a vložíte do bedny...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-venkov, Oslavany Na léto 2021 Noční Víkendové

    Před 3 dny

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručo...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-venkov, Trboušany

    Před 4 dny