DOPLŇOVAČ / MANIPULANT - 169,00 Kč/hod - Denní vyplácení!

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 14 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 169,00

Pro našeho klienta, prodejny maloobchodního řetězce, hledáme vhodného kandidáta na pozici DOPLŇOVAČ - MANIPULANT.

Náplň práce:

  • naskladňování/vybalování zboží do regálu,
  • pomocné úklidové práce,
  • péče o vzhled oddělení.

Požadavky:

  • věk min. 18let,
  • výpis z rejstříku trestů,
  • možnost pracovat alespoň 2 směny týdně - směny možno vybrat
  • fyzická zdatnost.
  • spolehlivost, dochvilnost, zodpovědnost za svěřený úsek

Nabízíme:

  • mzda *169,00,-Kč/hod *(hrubého)
  • denní vyplácení,
  • dobrá dopravní dostupnost,
  • moderní pracovní prostředí,
  • možnost dlouhodobé spolupráce.
  • přizpůsobení místa pracoviště Vašemu bydliště
  • široký výběr oddělení ve kterém se lze uplatnit

Pokud máte zájem, zašlete nám Váš životopis, nebo se s potřebnými dokumenty zastavte přímo u nás v agentuře!