Výpomoc v obchodě s oblečením v Brně, výplata 1x týdně, 140 Kč/hod

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Do různých obchodů s oblečením V Brně hledáme milé a komunikativní brigádníky na dlouhodobou spolupráci, kteří by pracovali jako asistenti na prodejně.

Náplň práce: řazení a skládání oblečení, pomoc zákazníkům, úklid prodejny, výpomoc na prodejně

Místo práce: OC Vaňkova, OC Olympia, OC Futurum, Centrum

Termín práce: nástup možný ihned, termíny dle domluvy.

Požadavky

  • plnoletost
    • pečlivost a spolehlivost
    • komunikativní povahu
    • možnost dlouhodobé spolupráce
    • možnost docházet některé dny v týdnu i o víkendu

Nabídka

  • 140 Kč/hod
    • DPP
    • možnost výběru směn
    • přátelský kolektiv
    • dlouhodobou spolupráci