Podle lokalit

Kuchař/ka pro přípravu večeří ve zdravotnickém zařízení

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Kuchař

Před 8 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 130-150 Kč/hod.

Jsme specializované zdravotnické zařízení na diagnostiku a terapii vad řeči, hlasu a sluchu. Již více než 30 let poskytujeme špičkové služby a zdravotnickou péči, a to především díky našim lidem, kteří ke své práci přistupují profesionálně, a přitom srdcem.

V zájmu poskytování profesionální péče a služeb našim klientům uvítáme mezi sebou kuchaře/kuchařku pro přípravu večeří - na dlouhodobou spolupráci.

Jedná se o práci 4 dny v týdnu, a sice od pondělí do čtvrtka vždy od 16 do cca 19:30 hodin. Spolupráce formou DPP nebo DPČ.

Náplň práce:

  • příprava a vaření teplých večeří (cca 10 porcí)

  • servírování jídla, obsluha klientů

  • úklid nádobí po večeři

  • úklid pracoviště

Požadujeme:

  • vzdělání, praxi, zkušenost a nadšení pro práci kuchaře/kuchařky

  • přirozenou radost z přípravy jídel

  • chuť zpříjemnit našim klientům pobyt u nás

  • zručnost a přirozený “fortel” pro svou práci

Nabízíme:

  • nadstandardní pracovní prostředí

  • moderní vybavení

  • stabilní zázemí

  • přátelské jednání