Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Brigáda ve skladu 165 Kč/hod

MANPOWER

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 22 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 165 Kč / hod

Hledáme brigádnika do skladu na odpolední a noční směny v logistickém areálu u Brna. Možná dlouhodobá spolupráce, ale i nepravidelná docházka podle Vašich možností. Doprava autobusem 20 minut ze zastávky Zvonařka v Brně.

Popis pozice:

  • Práce se čtečkou čarových kódů
  • Balení a třídění zásilek
  • Směny 14:30-23:00 nebo 00:00-8:30
  • Na směny je možné hlásit se podle Vašich možností online

Profil kandidáta:

  • Praxe není nutná, vše vás naučíme
  • Práce v týmu
  • Odpovědný přístup
  • Základní znalost češtiny

Nabízíme:

  • Mzda 165 Kč/hod
  • Fajn kolektiv
  • Stabilní brigáda s možností dlouhodobé spolupráce, ale i občasný přivýdělek při studiu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek s možností docházky na ranní, odpolední nebo noční směny? Tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost hledáme výpomoc do skladu na ranní 5:00–12:00 h...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Víkendové

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Hledáme brigádníky a brigádnice na noční inventury, počítání zboží v prodejnách s potravinářským i nepotravinářským sortimentem. Co od Vás očekáváme: · účast na školení na agentuře pod...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Noční

    Před 0 dny