Podle lokalit

ASISTENTKA V REALITNÍ KACELÁŘI

Ing. Mike Jiskra

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

BRIGÁDA V REALITNÍ KANCELÁŘI
Jedná se o pozici asistentky na pár hodin denně. (PO-ČT 12:00-17:00, PÁ 12:00-14:30). Lokalita: Brno, Starý Lískovec
Náplň práce:
- komunikace s klienty (oslovení po příchodu na pobočku, příprava kávy, předání klíčů apod.)
- jednoduchá správa soc. sítí (hlavně Facebook)
- starost o chod pobočky (úklid, nákup kancelářských potřeb, kávy)
- tvorba půdorysů pro nabídky makléřů
- práce s interními systémy (systém s nabídkami, mail)
- příprava a tisk dokumentů
- občas taky nějaký telefonát – katastr aj.
- nutnost vlastního notebooku
- základní znalost microsoft office systémů

Na mnoha věcech se dá domluvit, podmínkou je však přítomnost 4 dny v týdnu. Jedná se o firmu s mladým a veselým kolektivem. Pokud má člověk zájem, do budoucna je možné přejít na pozici makléře, takže je to super, pokud se chceš s touto prací seznámit a zjistit, o co jde. Zájemce prosím o zprávu společně se zasláním životopisu a několika větami o sobě.

Nástup od srpna.

Požadavky

  • Časovou dostupnost alespoň 4 dny v týdnu
    • Smysl pro detail a estetiku (např. při tvorbě půdorysů)
    • Komunikační dovednosti na dobré úrovni

Nabídka

  • Přivýdělek v příjemném a veselém prostředí
    • V případě zájmu, možnost přejít na pozici makléře později
    • Rozvoj v oblasti trhu nemovitostí
    • Možnost Multisport karty