Masérka

Wellness Atrium

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Hledáme posilu do našeho skvělého týmu na pozice: masérka a asistentka na obsluhu přístrojového ošetření v oblasti redukce tuků a formování postavy (LPG, kavitace, RF- lifting) a další estetické služby. Hledáme šikovnou masérku, která se připojí k našemu týmu a pomůže nám dále rozvíjet naše služby. Nabízíme práce na DPP a IČ . Flexibilní práce, možnost pracovat i o víkendech ,vše je dle domluvy. V případě zájmu prosím o zaslání životopisu na e-mail. Těšíme se.

Náplň práce:
- Provádění ručních masáží
- Obsluha přístrojových ošetření a procedur
- Poskytování vynikajícího zákaznického servisu a poradenství týkajícího se wellness služeb
- Spolupráce s týmem a asistence při dalších úkolech spojených s provozem recepce a wellness centra

Požadavky

  • Masérské vzdělání a osvědčení o získání profesní kvalifikace (Absolvované masérské nebo kosmetické kurzy a certifikáty nebo vzdělávání ve fyzioterapii)
    • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
    • Schopnost pracovat individuálně i v týmu
    • Profesionální přístup, spolehlivost a zodpovědnost
    • Minimálně 1 rok praxe v oblasti masáží a wellness

Nabídka

  • Motivační finanční ohodnocení
    • Stabilní pracovní pozice na IČO nebo DPP
    • Možnost dalšího odborného růstu a vzdělávání
    • Příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Brna