Podle lokalit

Vychystávání objednávek - mzda týdně - 170 Kč/hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 11 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 170 – 204 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáš dynamickou brigádu, kde se nebudeš nudit? Pojď do skladu s nábytkem! Sháníme aktivní a spolehlivé brigádníky, kteří by se k nám přidali na dlouhodobou spolupráci. Nabídneme ti volitelné směny min. 3× týdně ve všední dny, a to za mzdu 170 – 204 Kč za hodinu!

TVÁ PRÁCE?

  • Vychystáš zboží ze skladu podle objednávek – neboj se, tvoje pečlivost a rychlost tu mají velkou hodnotu!
  • Zabalíš zboží tak, aby dorazilo v pořádku až k zákazníkům – zručnost se ti bude hodit!
  • Zlikviduješ obalový materiál – pomůžeš nám tak udržet sklad v čistotě a pořádku.

Pamatuj, že práce je fyzicky náročná, což oceníš jako skvělý způsob, jak si udržet kondici a pohybový režim!

MÍSTO VÝKONU PRÁCE a PRACOVNÍ DOBA?

  • Brno-Dolní Heršpice (Avion Shopping Park): denní směny PO-PÁ v čase 7:00–18:00 nebo 14:00–18:00 (na směnu lze přijít i dříve) a noční směna z neděle na pondělí v čase 20:00–6:00
  • Externí sklad Brno-Tuřany: denní směna PO-PÁ v čase 10:00–21:00
  • Požadovaná docházka je min. 3× týdně dle domluvy a doba spolupráce min. 2 měsíce.

Pokud jsi připravený na zajímavou výzvu a hledáš práci, která tě bude bavit, neváhej a ozvi se nám! Těšíme se na tebe!

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení 170 Kč/hod (plus příplatky za práci o víkendu 50 %, v noci 20 %, ve svátek 100 %)
  • možnost zálohy 1× týdně
  • zvýhodněné stravování a výběr jídla z široké nabídky
  • dobrá dopravní dostupnost
  • příjemný a přátelský kolektiv
  • známé prostředí oblíbeného obchodu s nábytkem

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • nástup IHNED
  • fyzická zdatnost a manuální zručnost