Letní brigáda ve výrobě - 3 DNY V TÝDNU (A11001)

Hofmann Wizard s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Hledáš jednoduchou, manuální brigádu na léto, kde budeš mít zároveň dost volného času? Nevadí ti ranní dvanáctihodinové směny? Pak je tato nabídka přesně pro tebe. Hledáme brigádníky k výrobní lince a na převoz materiálu na letní měsíce s nástupem 15. 7. 2024.

• Co vás na brigádě čeká?
• práce u výrobní linky: kompletace, montáž a polepy elektrotechnických výrobků - jednoduché manuální činnosti
• transfer materiálu mezi skladem a linkou
• práce vsedě i ve stoje

Požadavky

• ochota pracovat na 3-4 dvanáctihodinové denní směny týdně podle směnného kalendáře - vždy 6:30-18:30 (včetně 4 víkendových směn, 3., 4., 10. a 31. 8.)
• výborný zrak
• manuální zručnost

Nabídka

• práce na DPČ
• základní mzda 134-142 Kč/hod + až 15 % variabilní složka
• 3-4 směny týdně
• příplatky za přesčas o víkendu 50 %
• příplatky za přesčas v pracovní dny 25 %
• příspěvek na stravování nebo stravenky (v případě zavřené kantýny)
• práce na jednu směnu

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU můžeš mít na účtu KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Nastoupit můžeš IHNED, žádné čekání! Pro známou spediční společnost se sídlem v HOLUBICÍCH (cc...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Nástup ihned Noční

    Před 3 dny

  • Brigáda Do Aqualandu Moravia hledáme šikovné brigádníky na pozici: OBSLUHA BURGER STÁNKU. U nás můžeš zažít léto plné zábavy a různých benefitů, které ti nabídneme. Hledáš-li brigádu v krásném pro...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Na léto 2021 Od 18 let S ubytováním Víkendové

    Před 2 dny