Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Pracovník Security

ŽS REAL, a.s.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 21 dny

Brigáda

Do Aqualandu Moravia hledáme pracovníka security, který bude zajišťovat bezpečnost našeho areálu.

Pokud hledáš občasnou brigádu, kde budeš jednoduše na zavolání, pak hledáme právě tebe!

Co bude tvojí náplní práce?

-Zajišťování ostrahy objektu a osob přítomných v Aqualandu Moravia.
-Preventivní opatření proti potenciálním pachatelům a jiným trestním činnostem.
-Řešení mimořádných situací.
-Komunikace s návštěvníky a poskytování informací.
-Noční pochůzky a kontrola areálu.

Na směnách se vždy domluvíš s odpovědným vedoucím.

Požadavky

  • Trestní bezúhonnost
    • 18 let.
      -Schopnost pracovat noční směny.
      -Zaslání vytvořeného životopisu.
      -Zodpovědnost a spolehlivost.

      Výhodou bude:
      -Vlastní automobil, protože autobus do Aqualandu Moravia úplně nenavazuje.

Nabídka

  • Až 120 Kč/hod + příplatky za víkendy/ svátek/práce v noci

    • Vstup zdarma do Aqualandu Moravia pro brigádníka.
    • Dotované obědy a večeře s možností výběru ze dvou jídel.
    • Autobusová doprava Brno – Aqualand Moravia a zpět zdarma.
    • 30% sleva na všechny produkty (zboží, jídlo, nápoje).
    • Firemní akce pro zaměstnance.
    • Zaměstnanecká prádelna.
    • Zaměstnanecká Chillout zóna s kuchyňkou.
    • Firemní oblečení.

      Teď už se stačí jen přihlásit níže.

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte flexibilní zaměstnání (nebo brigádu) na čerstvém vzduchu, kde se budete hýbat? Ano? Pak hledáme právě Vás… nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího motorizovaného doručovatele J...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Od 18 let

    Před 0 dny

  • Nejlepší Brigáda Pro Studenty


    146 – 160 Kč / hod

    Co můžeš od této práce očekávat? Že u nás budeš první měsíc jenom uklízet, to není pravda! Již první den Tě naučíme, jak dělat číze, big maca a další sendviče. Na dalších směnách si osvojíš práci na ...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Noční Pro studenty Víkendové

    Před 0 dny