Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Brigáda: Prodejní asistent(ka) firemní prodejny Nobilis Tilia

Nobilis Tilia s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Máte rádi komunikaci se zákazníky a péči o jejich potřeby? Zajímáte se o přírodní kosmetiku, aromaterapii a zdravý životní styl? Pokud ano, pak hledáme právě vás! Hledáme flexibilní kolegy, kteří chtějí být součástí týmu v naší firemní prodejně Nobilis Tilia.

Požadavky

• základní orientace a zájem o přírodní kosmetiku je výhodou
• příjemné a reprezentativní vystupování nutností
• výborné komunikační dovednosti
• flexibilita je pro nás klíčová
• věk nad 18 let podmínkou
• nepravidelné směny v týdnu nebo víkend, 6-8h/den
• práce na DPP
• ochota pracovat především o víkendech, ale i ve všední dny
• pracoviště v lokalitě OC Olympia Brno
• uvítáme životopis včetně fotografie a motivačního dopisu

Nabídka

• nové čisté a voňavé pracovní prostředí
• výrobky společnosti
• vzdělávání v oboru
• nástup podzim 2024, možnost dlouhodobé spolupráce
• odměna 130,- Kč/ hodinu + zákonné příplatky + odměny za obrat

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte flexibilní zaměstnání (nebo brigádu) na čerstvém vzduchu, kde se budete hýbat? Ano? Pak hledáme právě Vás… nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího motorizovaného doručovatele J...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Od 18 let

    Před 2 dny

  • O nás Interaktivní angličtina si klade za cíl vybudovat v dětech lásku k angličtině hravou formou pomocí zábavných her, písniček a rituálů, které děti milují. Věříme, že lektor vytvářející pohodovou ...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno

    Před 1 dny