Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

práce v kavárně a bistru

ANDINI s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Práce v provozech je různorodá – dle denní doby, schopností a preferencí pracovníka.
Nejčastěji vykonávané činnosti jsou:
- příprava baget, salátů a dezertů
- v bistru navíc příprava polévky, především sladké pečení
- příprava kávy, čajů a limonád
- prodej
- pomocné a úklidové práce, především umývání kavárenského nádobí a úklid
- provozní a administrativní činnosti

Nezkušení nebo méně zkušení začínají obvykle s pomocnými pracemi a/nebo přípravou baget.
Rozsah práce záleží na dohodě, lze i formou plného či částečného úvazku, vyšší ohodnocení možné.
Uvítáme uchazeče s praxí, ale místo zde může najít i schopný a ochotný začátečník.
Práci nabízíme v rozmezí 5:30–20:30 v pracovní dny, 8:30-17:30 víkendy.

Těšíme se na vás :)

Požadavky

  • spolehlivost
    • pracovitost
    • ochotu
    • slušné vystupování

Nabídka

  • práci v pěkném prostředí
    • přizpůsobení pracovní doby vašim časovým možnostem (dle možnosti)
    • možnost pracovního růstu

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte flexibilní zaměstnání (nebo brigádu) na čerstvém vzduchu, kde se budete hýbat? Ano? Pak hledáme právě Vás… nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího motorizovaného doručovatele J...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Od 18 let

    Před 2 dny

  • O nás Interaktivní angličtina si klade za cíl vybudovat v dětech lásku k angličtině hravou formou pomocí zábavných her, písniček a rituálů, které děti milují. Věříme, že lektor vytvářející pohodovou ...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno

    Před 1 dny