Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Barista do kavárny / Prodejní asistent DPP

PENERINI s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Miluješ práci s kávou? Tak do našeho týmu hledáme právě tebe! Hledáme společenského a spolehlivého člena do našeho skvělého týmu na pozici Baristy / Prodejní asistent v naší nové kavárně POMLKA v Brně - Medlánky! Tvým úkolem bude komunikace se zákazníky, jejich obsluha, příprava kávy a snídaní. Pokud máš rád pečení, je to velký bonus, ale není to podmínkou. Pracovní směny budou dohodnuté individuálně.

Pokud máš zájem, pošli nám své CV na email uvedený níže.

Požadavky

Co bychom uvítali:

• Základní znalosti o kávě
• Zkušenost s prací na počítači
• Angličtina na úrovni B1
• Příjemné vystupování
• Láska ke kávě, módě a pečení

Nabídka

Co nabízíme my:

• Neustálý přísun kávy
• Zaměstnanecké slevy
• Možnost absolvování kurzů o kávě
• Flexibilní pracovní doba
• Rodinný kolektiv, přátelství a hodně srandy!
• Práce je vhodná i pro studenty
• Možnost vlastního rozvoje

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte flexibilní zaměstnání (nebo brigádu) na čerstvém vzduchu, kde se budete hýbat? Ano? Pak hledáme právě Vás… nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího motorizovaného doručovatele J...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Od 18 let

    Před 3 dny

  • O nás Interaktivní angličtina si klade za cíl vybudovat v dětech lásku k angličtině hravou formou pomocí zábavných her, písniček a rituálů, které děti milují. Věříme, že lektor vytvářející pohodovou ...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno

    Před 2 dny