Podle lokalit

Číšník / servírka - od 150 Kč/h 💸

GastrPro s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 10 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 170 Kč / hod

O nás

Znovuotevřená Restaurace Na Piavě v Jundrově se zahrádkou s výhledem na řeku. Naše hlavní činnost je příprava klasické kuchyně a prodej nápojů a pořádání akcí.

Náplň práce:

Hledáme do týmu posilu na pozici Číšník / servírka.

Co od Vás očekáváme:

  • Praxi v gastronomii výhodou
  • Výuční list výhodou
  • Schopnost týmové práce
  • Příjemné vystupování a chování k zákazníkům
  • Spolehlivost
  • Samostatnost
  • Trestní bezúhonnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Přátelský kolektiv
  • Jídlo během pracovní doby zajištěno
  • Krátký/dlouhý týden
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Brigáda v době odpoledního menu v čase 10-14h
  • Dle domluvy možnost brigády na celý den

Přidejte se k nám a staňte se součástí našeho týmu a pojďme spolu tvořit vyjímečnou restauraci.