Podle lokalit

Obsluha kavárny

Raed´s s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 3 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 – 140 Kč / hod

O nás

Jsme expandující gastroskupina se 6 provozy.

Náplň práce:

Miluješ vůni čerstvé kávy a jsi srdcař, který každý šálek připraví s pořádnou porcí lásky? Možná hledáme právě tebe! Chceme obsluhu kavárny Podobrazy (kterou najdeš přímo na Zelňáku v Brně) a Café Ernst, které se nachází ve vile Stiassni. Preferujeme zejména směny (pondělí-pátek).

Co od Vás očekáváme:

  • Chuť se dále učit, samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost.
  • Skvělou komunikaci s lidmi, příjemné vystupování a nadšení pracovat v týmu.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Prostředí kaváren, kde pracuje skvělý tým lidí. A jejich práce je baví!
  • Jsme firma, která ocení tvé nápady.
  • Zázemí stabilní firmy. V rámci Brna máme skupinu dalších gastronomických podniků.
  • Sleva (25%) ve všech našich podnicích.