Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Pomoc při prodejní akci s pytlovanou zeleninou

Brigidi, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

  • Pro zdatné muže od 18 let
    -Venkovní prodejní akce před hypermarketem
    -Přemisťování pytlů dle potřeb zákazníků (brambory, cibule, česnek)
    -Úklid pracoviště, zaplachtování a odplachtování palet s výpěstky
    -Od 18.9. do 21.9., směny 6:00-13:00, nebo 13:00-20:00
    -Výplata 23.9.
    -Mzda 150,-Kč/h. + 35,-Kč/h. o víkendu
    -V odpovědi uveďte Vaši praxi, které směny můžete odpracovat

Požadavky

Muži od 18 let, spolehlivost, zdatnost

Nabídka

Rychlé peníze

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte flexibilní zaměstnání (nebo brigádu) na čerstvém vzduchu, kde se budete hýbat? Ano? Pak hledáme právě Vás… nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího motorizovaného doručovatele J...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Od 18 let

    Před 3 dny

  • O nás Interaktivní angličtina si klade za cíl vybudovat v dětech lásku k angličtině hravou formou pomocí zábavných her, písniček a rituálů, které děti milují. Věříme, že lektor vytvářející pohodovou ...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno

    Před 2 dny