Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

LEKTOŘI zájmových KROUŽKŮ na rok 2024/25

EDUmix, z.s.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Rádi pracujete s dětmi?! Hledáte smysluplnou brigádu?! Připojte se k našemu týmu lektorů! Pomůžeme Vám získat i rozvíjet Vaše zkušenosti díky celoroční podpoře a metodickým materiálům.

RYTMIK Brno hledá LEKTORY pro vedení zájmových KROUŽKŮ pro děti z mateřských a základních škol v rámci Brna a okolí. Jedná se o dlouhodobou brigádu na školní rok 2024/2025 (tj. říjen – červen). Lektor dochází pravidelně do sjednané MŠ či ZŠ a věnuje se po celý rok stejné skupince dětí. Rozsah práce je dle domluvy 1 – 4 hodiny týdně, nejedná se tedy o pracovní úvazek.

Hledáme lektory pro tyto kroužky:
Angličtina
Taneční a pohybový kroužek
Sportovní kroužek / Fitness kroužek / Malý olympionik
Florbal
Fotbal
Keramika
Netradiční výtvarné dílny (rukodělky)
Vědecký kroužek
Povídálek - logopedická prevence
Bojové sporty a sebeobrana
Streetdance
Flétna
Malý zálesák a přírodovědec
Divadelní kroužek
Mladý záchranář

Mzda: 200 – 300 Kč/hod., náhrada cestovného

Hledáme také lektory z okolí Vojkovic, Březiny u Křtin, Vlasatic, Šebrova.

V případě zájmu odpovídejte krátkým motivačním dopisem, kde shrnete své dosavadní zkušenosti a preference konkrétních kroužků.

Požadavky

  • věk nad 18 let
    • trestní bezúhonnost
    • spolehlivost a zodpovědnost
    • kladný vztah k dětem, zkušenosti s výukou dětí jsou vítány
    • ochota cestovat mimo Brno

Nabídka

  • brigádu vhodnou pro studenty VŠ i rodiče na mateřské dovolené
    • zajímavou práci s dětmi
    • potvrzení pedagogické praxe
    • metodické materiály k výuce
    • vstřícné a otevřené jednání
    • celoroční metodickou i organizační podporu

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte flexibilní zaměstnání (nebo brigádu) na čerstvém vzduchu, kde se budete hýbat? Ano? Pak hledáme právě Vás… nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího motorizovaného doručovatele J...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Od 18 let

    Před 3 dny

  • O nás Interaktivní angličtina si klade za cíl vybudovat v dětech lásku k angličtině hravou formou pomocí zábavných her, písniček a rituálů, které děti milují. Věříme, že lektor vytvářející pohodovou ...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno

    Před 2 dny