Podle lokalit

Letní brigáda prodejce točene zmrzliny

Sjuzanna Melkumjan

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Hledáme spolehlivého a přátelského brigádníka/brigádnici nejlépe studenty na obsluhu stánku s točenou zmrzlinou u Brněnské přehrady.

**Náplň práce:**
- Obsluha zmrzlinového stánku
- Příprava zmrzliny a ledové tříští
- Obsluha zákazníků

Pokud máte zájem o tuto brigádu, zašlete nám svůj životopis a odpovězte na tyto ostatky

1) Kde bydlíš - jak to máš k přehradě daleko?
2) Na jak dlouho chceš brigádu dělat?
3) Které dny můžeš chodit v rozmezí pondělí-neděle?
4) Studuješ SŠ nebo VŠ? Nebo někde pracuješ?

Těšíme se na vaši odpověď!

Požadavky

**Požadujeme:**
- Spolehlivost a přátelský přístup k zákazníkům
- Schopnost pracovat v rychlém tempu a zachovat klid i v případě většího provozu
- Komunikativnost
-zkušenost s penězma
- Možnost pracovat o víkendech a večerech po cele leto na směny
—nástup i hned do konce září
- Věk od 18 let

Nabídka

**Nabízíme:**
- Flexibilní pracovní dobu ,rozpisy se palanuji měsíc do předu
- Příjemné pracovní prostředí u Brněnské přehrady
- Možnost získat cenné zkušenosti v oblasti gastronomie a zákaznického servisu