Podle lokalit

Strojník/Strojnice bazénového zařízení - dlouhodobá brigáda

STAREZ - SPORT, a.s.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 189 Kč / hod

O nás

Společnost STAREZ – SPORT, a.s., založená Statutárním městem Brnem, se už od roku 2004 stará o kvalitní provoz a správu 18 sportovních zařízení na území města. Z bazénu to je MPS Lužánky, Aquapark Kohoutovice, Lázně Rašínova, Krytý bazén Ponávka, koupaliště Riviéra, Zábrdovice. Mimo brněnských sportovišť spravuje také rekreační zařízení Jasenka v obci Zubří na Vysočině. Pro občany města Brna zajišťuje především veřejnou službu v oblasti sportovního vyžití. Z oblíbených akcí jsou to např. Rozloučení s prázdninami na Riviéře, Den náborů na Kraví hoře nebo hojně navštěvované Dny sportovišť. V průběhu školního roku pro děti organizuje sportovní kroužky a během prázdnin příměstské tábory.

Náplň práce:

Hledáme šikovného brigádníka/brigádnici na obsluhu bazénového zařízení pro naše Lázně Rašínova  a Krytý plavecký bazén Ponávka. Nabízíme brigádu v příjemném prostředí s možností získání cenných zkušeností v oblasti provozu bazénových technologií. Pokud máte technické dovednosti, spolehlivost a chuť pracovat, pak jste pro nás tím pravým kandidátem. Práce je ideální i pro studenty a seniory.

  • údržba, kontrola a opravy zařízení svěřených prostor
  • starost o veškerou technologii na středisku
  • kontrola stavu odečtu energií
  • vedení záznamů o celodenním provozu
  • kontrola kvality vody, stálosti hladiny v bazénu, výměna vzduchu
  • údržba a sanita bazénů, manipulace s bazénovou chemií
  • údržba čerpadel, motorů, strojů a jejich součástí
  • sledování a používání měřících a signalizačních zařízení

Co od Vás očekáváme:

  • zkušenost v oblasti instalatérství, zámečnictví, obsluha strojů výhodou ne však podmínkou
  • manuální zručnost, nebát se fyzické práce
  • základy práce na PC
  • samostatnost, zodpovědnost
  • práce na ranní a noční směny (5:45-18:15 a 17:45-06:15)
  • pravidelnost 6-8 směn v měsíci
  • brigáda vhodná pro studenty a seniory

Co Vám můžeme nabídnout:

  • dlouhodobou spolupráci
  • odměnu od 150,-Kč/hod + příplatky za víkendy, noční a svátky
  • nárok na dovolenou
  • práci ve stabilním zázemí městské společnosti
  • odborné zaškolení a podporu při adaptaci