Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Vyučující informačních technologií 8 hodin týdně celý rok

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 8 dny

Brigáda

Přijmeme kolegu/kolegyni na výuku odborných předmětů informačních technologií (například výpočetní technika, hardware, informatika, operační systémy, počítačové sítě, programování) či volitelně elektrotechnických předmětů. Pro výuku na SOŠ a SOU Kuřim.

Na částečný úvazek na DPP či DPČ. Mzda 350 Kč/vyučovací hodina 45 minut. U studentů magisterského studia stačí dokončené Bc. vzdělání.
Vhodné i pro studenty/tky magisterského studia (FEKT, FIT, FI MU atd.) s dokončeným alespoň bakalářským vzděláním, či pro absolventky VŠ na MD apod.
Týdně cca 8 hodin, dle domluvy, 4 – 8 hodin v jednom dni.

Nástup od 1. 9. 2024. Informace o škole na www.zamekkurim.cz.
Prosíme, životopisy zasílejte na uvedený email. Nebo volejte na uvedené telefonní číslo. Těšíme se na Vás!

Požadavky

VŠ vzdělání. U studentů magisterského studia stačí dokončené Bc. vzdělání.
Vhodné i pro studenty/tky magisterského studia (FEKT, FIT, FI MU atd.) s dokončeným alespoň bakalářským vzděláním, či pro absolventky VŠ na MD apod.

Nabídka

Týdně cca 8 hodin, dle domluvy i více, 4 – 8 hodin v jednom dni. Na částečný úvazek na DPP či DPČ. Mzda 350 Kč/vyučovací hodina 45 minut.

Podobné inzeráty

  • MYTÍ OKEN - letní prázdniny


    140 – 160 Kč / hod

    O nás Společnost RANOB s.r.o. zajišťujeme komplexní služby v oblasti správy nemovitostí a ostrahy budov. Součástí služeb je profesionální úklid ve firmách, školách a výrobních závodech. Náplň práce:...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Na léto 2021

    Před 1 dny

  • Náplň práce: VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU můžeš mít na účtu KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Nastoupit můžeš IHNED, žádné čekání! Pro známou spediční společnost se sídlem v HOLUBICÍCH (c...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Nástup ihned Noční

    Před 1 dny