Picker/Balič kosmetiky s možností ubytování v Brně, výplata každý týden

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Do skladu s kosmetikou hledáme nové kolegy na pozici Picker/Balič kosmetiky!

Lokalita: Rajhrad u Brna

Termín práce: od 1.10.2024

Náplň práce:

- Vychystávání a balení kosmetických produktů podle objednávek
- Etiketování a příprava zboží k expedici
- Kontrola kvality a počtu balených produktů
- Práce s jednoduchým skladovým systémem

Pracovní doba:

- 8-12ti hodinové směny, 6x týdně
- Možnost výběru směn

Požadavky

  • Plnoletost
    • Pečlivost při práci a spolehlivou docházku
    • Čistý trestní rejstřík
    • Schopnost domluvit se v českém, anglickém nebo ruském jazyce
    • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabídka

  • Férovou mzdu dle Vašeho výkonu, minimálně 140 Kč/hod + bonusy
    • Výplatu každý týden na Váš účet
    • Možnost zajištění ubytování v Brně
    • Dopravu na pracoviště zdarma z celého Brna a okolí
    • Smlouvu na DPP