Podle lokalit

Brigáda v supermarketu 161-168 Kč/hod

SODAT, s. r. o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Hledáte si stabilní brigádu při studiu nebo práci, nejlépe s flexibilní volbou směn a možností volit si směny dle vašich časových možností? Pak je tato brigáda pro Vás jako dělaná!

Na brigádě v supermarketu si můžete vyzkoušet hned několik pracovních pozic, od doplňování zboží, přes obslužné pulty, až po pokladnu. A navíc díky širokému výběru z prodejen po celém Brně nemusíte za prací nikam dojíždět. Stačí si vybrat prodejnu kterou máte nejblíže Vašemu bydlišti. :-)

NÁPLŇ PRÁCE
- komunikace se zákazníky
- obsluha pokladny nebo obslužného pultu
- doplňování zboží
- práce s penězi

Požadavky

  • věk: 16+ , na pokladnu 18+
    • zodpovědnost a spolehlivost
    • čistý trestní rejstřík

Nabídka

  • odměna 161 - 168 Kč/hod
    • výběr místa práce dle vlastních preferencí v různých marketech po celém Brně
    • VÝPLATA TÝDNĚ hotově nebo na účet
    • školení na pokladny je PROPLACENO