Administrativní potvora pro komunikaci s klienty – IT & Vzdělávání :D

be Productivv, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 9 dny

Brigáda

Hledáme energického a komunikativního parťáka, který nám pomůže domlouvat schůzky pro naše „obchoďáky“. Tvým hlavním úkolem bude komunikace s potencionálními klienty, domlouvání schůzek a organizace kalendářů právě pro ně. Jsi-li nadšenec pro komunikaci a organizaci, tato pozice je přímo pro Tebe!

Kdo jsme:
Jsme mladý kolektiv a nabízíme komplexní řešení pro jednotlivce a malé firmy do 500 zaměstnanců. Naše produkty a služby mají skutečný smysl a přináší našim klientům reálnou hodnotu, zabýváme se touto problematikou:
• IT služby
• Koučink
• Vzdělávání firem a jednotlivců
• Koučovací akademie
• Digitalizace firem
• Osobnostní rozvoj
• Vývoj softwaru

Co Vás čeká:
• Aktivní telefonická komunikace s potenciálními i stávajícími klienty – čeká tě oslovování klientů z naší databáze, zjišťování jejich potřeb a zájmu o naše služby.

• Domlouvání schůzek – hlavním cílem bude sjednávání schůzek, kde budeš prezentovat naše IT a vzdělávací produkty a služby. Schůzky mohou být i online.

• Organizace kalendářů – budeš spravovat a plánovat kalendáře našich obchoďáků, aby měli jasný přehled o svých schůzkách.

• Administrativní podpora – čekají tě základní administrativní úkony spojené s hovory, schůzkami a naším systémem.

Požadavky

• Samostatnost a flexibilitu – schopnost pracovat nezávisle a přizpůsobit se různým situacím
• Nebát se komunikovat a mít proklientský přístup
• Zodpovědnost a týmovost
• Znalost PC, kancelářských programů a soc. sítí (nebo aspoň umět hledat na netu)
• Zkušenost z call center nebo obchodů, prodejů i na prodejně je vítanou výhodou
• Technická znalost IT výhodou

Nabídka

• 150 Kč/hodinu + banány :D
• + Provize z uskutečněných obchodů
• Flexibilní pracovní doba
• Firemní telefon a notebook (nebo telefonní budku)
• Možnost home office
• Forma spolupráce dle dohody
• Nabízíme work-life balance
• Příjemné pracovní prostředí a tým, který vás podpoří
• Mladý kolektiv plný různorodých osobností – máme kouče, mentoly, fyzioterapeuty a maséry, výživové poradce, kteří Ti rádi pomohou, jak pracovně, tak i osobně
• Buď i ty jedinečná osobnost! Pošli nám životopis a hodíme řeč