Podle lokalit

Pomocný dělník kovovýroba - broušení

Arkon Flow Systems, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Společnost Arkon Flow Systems, s.r.o., která se zabývá výrobou elektromagnetických průtokoměrů nabízí možnost 2 měsíční nebo i dlouhodobější brigády v oddělení kovovýroby.

Pokud máte zájem o přivýdělek během října a listopadu, nebo i dlouhodoběji a máte zkušenost se zámečnickou prací nebo prací v kovovýrobě, tak čtěte dál.

Náplň práce:
- občasné broušení polotovarů
- příprava a řezání trubek
- jiné pomocné zámečnické práce

Nabízíme:
- práci v centru města
- flexibilní týdenní pracovní úvazek, denně mezi 6:30 - 16:00
- práce na dohodu DPP, DPČ nebo i na živnost
- nabízíme 180,- Kč za hodinu s možností navýšení podle schopnosti zapracování

Nástup ihned
V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis. Odpovíme Vám do 1 týdne. Pokud byste od nás nedostali odpověď po 1 týdnu, tak jsme upřednostnili jiné kandidáty na danou pozici.