Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

MR. Slider

ŽS REAL, a.s.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 8 dny

Brigáda

Pro nejmodernější a největší aquapark v ČR - Aqualandu Moravia, hledáme brigádníky, kteří mají rádi vodu, adrenalin, tobogány a hlavně děti! Přijdeš do práce, vybereš si raft, vezmeš s sebou malého pasažéra, který se sám svézt nemůže a projedeš s ním naše tobogány. Tohle na Tebe čeká, vážně.

Do našeho týmu hledáme nového superhrdinu na pozici: MR. SLIDER.

Co bude tvojí náplní práce?

- Jako "superhrdina" budeš mít na starost malé spolujezdce se kterými projedeš všechny tobogány.
- Budeš oslovovat naše návštěvníky a nabízet naši službu.
- K tomu patří evidence a vyřizování rezervací.
- Důležitým bodem je, že dbáš na své bezpečí i na bezpečí spolujezdců.

Požadavky

  • 18 let.
    • Komunikační schopnost.
    • Zodpovědnost a spolehlivost, jelikož budeš zodpovídat za malé děti.
    • Schopnost pracovat o víkendech/svátcích a prázdninách.

      Výhodou bude:
    • Předchozí zkušenost s dětmi.
    • Zkušenost s příměstskými tábory.

Nabídka

  • Až 130 Kč/hod + příplatky za víkendy, státní svátky.
    • Super kolektiv.
    • Dlouhodobá celoroční brigáda.
    • Vstup zdarma do Aqualandu Moravia pro brigádníka i jeho rodinu, a to vč. wellness Forum Romanum a Pálava.
    • Doprava Brno → Aqualand Moravia i zpět je pro brigádníky zajištěna - zdarma.
    • Zaměstnanecké parkování ZDARMA.
    • Dotovaný oběd s možností výběru ze dvou jídel.
    • 30% sleva na všechny produkty (zboží, služby, jídlo, nápoje).
    • Sirná koupel 1x měsíčně zdarma.
    • Zaměstnanecká prádelna

Podobné inzeráty

  • MYTÍ OKEN - letní prázdniny


    140 – 160 Kč / hod

    O nás Společnost RANOB s.r.o. zajišťujeme komplexní služby v oblasti správy nemovitostí a ostrahy budov. Součástí služeb je profesionální úklid ve firmách, školách a výrobních závodech. Náplň práce:...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Na léto 2021

    Před 1 dny

  • Náplň práce: VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU můžeš mít na účtu KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Nastoupit můžeš IHNED, žádné čekání! Pro známou spediční společnost se sídlem v HOLUBICÍCH (c...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Nástup ihned Noční

    Před 1 dny