Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

MobileGear s.r.o. - hledáme BRIGÁDNÍKY

MobileGear s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Břeclav

Druh práce: Jiné

Před 5 dny

Brigáda

  • Začneš většinou jednoduššími pracemi, jako je testování a čištění zařízení. Pokud prokážeš skill a iniciativu, můžeš postupem času dělat cokoliv.

    • Mimo jiné balit balíky, řešit e-shop, přiučit se servisu a nebo pomáhat na naší prodejně, kde budeš řešit zákaznický servis a obsluhu.

    • Kolikrát si můžeš zvolit, co bys rád*a, až tak dobrý to je.

Požadavky

  • Reálně ti stačí ochota pracovat, něco se naučit a základní um sociální kooperace a interakce. Všechno ostatní tě naučíme.

    • Elementární znalost technologií, Apple a telefonů výhodou, ne nutně podmínkou.

    • Stejně tak je fajn, pokud umíš trochu anglicky, značně ti to ulehčí práci.

Nabídka

  • Nejdůležitější je pro tebe hádám, jako pro všechny, odměna. Kvalitní a produktivní prací můžeš hned první den dosáhnout na 180,- Kč za hodinu, ne-li více. Začínající brigádník dosahuje v průměru na 140,- Kč/h s tím, že se hodinovka hýbe dle tvého výkonu. Pokud budeš pracovat normálním tempem, 140,- je tvých, pod 120,- každopádně klesnout nemůžeš. Postupem času, až nabereš zkušenosti a hodíme na tebe nějakou těžší práci, dostaneš vyšší standard a můžeš se v klidu dostat na ještě vyšší částky, to je dle nás docela fér.

    • Navíc přichází vánoční sezóna, kdy u nás během listopadu a prosince budou mít všichni brigádníci plošné příplatky +15,- Kč za hodinu!

    • Práci v centru Břeclavi v budově, která je prošpikovaná klimatizací a topením. Nemusíš se bát, že ti bude zima či vedro, postaráme se o tebe.

    • Když se bavíme o hýčkání, myslíme to s tebou vážně. Nabízíme kompletní zázemí kuchyně, dobrý kafe zdarma a narvanej snackbar, ze kterého si každý den můžeš vzít něco dobrého. Mimo to bývá v nabídce také ovoce.

    • Všem bez rozdílu nabízíme slevu na naše zařízení a příslušenství, můžeš si tak pořídit novej iPhone či AirPody za zlomek ceny oproti konkurenci.

    • V neposlední řadě ti nabízíme práci v neustále rostoucí a perspektivní firmě, ve které nebudeš jen brigádníkem, kterej by měl držet pusu a krok. Tvé potřeby a postřehy nebereme na lehkou váhu a jsi pro nás stejně tak důležitý, jako ostatní, byť už dlouhodobější členové naší famílie.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU ve formě zálohy můžeš mít KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Pro známou přepravní společnost se sídlem depa v Břeclavi hledáme šikovné brigádníky ...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Břeclav, Břeclav Nástup ihned Noční Pro studenty

    Před 5 dny

  • Brigáda VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU ve formě zálohy můžeš mít KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Pro známou přepravní společnost se sídlem depa v Břeclavi hledáme šikovné brigádníky a b...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Břeclav, Břeclav Nástup ihned Noční Od 18 let Pro studenty

    Před 2 dny