Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Теплый склад! Только ранние смены! Pardubice

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 12 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 - 130 Kč za hodinu

Požadujeme

Мы ожидаем от Вас:

мануальная ловкость
отвественность и надёжность
опыт работы не требуется! всему научим!

Nabídka

Мы предлагаем:

контрактное сотрудничество на DPČ
з/п 120 – 130 Крон/час
только ранние смены
трудоустройство сразу

Pracovní náplň

В чем заключается работа:

обычная работа на складе: выкладка товаров, пикование
работа только в РАННИЕ СМЕНЫ от 6.00 до 14 (6.00 до 16.00)

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Hledáš práci na léto či dlouhodobou brigádu? Tak to jsi na správném místě!Pokud Vás brigáda zaujala, ozvěte se! Požadujeme Co od Vás požadujeme? Minimální věk 18 let Ochotu pracovat na směny Ocho...

    Česká republika Na léto 2021 Od 18 let

    Před 1 dny

  • Hledáte brigádu na ranní směnu ? Pokud Vás brigáda zaujala, ozvěte se! Požadujeme Minimální věk 18 let Samostatnost Ochota plnit zadané úkoly Nabídka Mzda až 150 Kč/hod (120 Kč/hod. + bonus až ...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj Od 18 let

    Před 3 dny