Brigáda v čokoládovně na Zámku Valtice

Adéla Frlausová

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Břeclav Valtice

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Hledáme brigádníky do naší zámecké čokoládovny ve Valticích.

Náplní práce je příprava nápojů apod a s tím spojená obsluha zákazníků, prodej čokoládových výrobků apod.

Nabízíme DPP nebo DPČ. Vhodné jako letní brigáda a následně výpomoc na víkendy. Vhodné pro studenty.

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručo...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Břeclav, Velké Němčice

    Před 0 dny

  • Brigáda Přijmeme zaměstnance pro pracoviště v průmyslové zóně v Hustopečích. 12-ti hodinové směny, nepřetržitý provoz. Vhodné pro invalidní a starobní důchodce. Požadavky Zdravotní způsobilost, tre...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Břeclav, Hustopeče

    Před 2 dny