Ostraha objektu pro OZP od 130 Kč/hod

NOKIKA s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Břeclav

Druh práce: Jiné

Před 9 dny

Brigáda

Přijmeme pracovníky ostrahy do Lednice, práce je vhodná pro OZP!
Náplní práce je především evidence a kontrola vozidel, ohlašování návštěv, kontrola zaměstnanců, obchůzková činnost areálem.
Práce na PC - nutná znalost alespoň základů na PC, práce na 12 ti hod. směny denní x noční.
Nástup nejlépe ihned!

Požadavky

čistý TR
certifikát strážný
zkušenosti s ostrahou nutné
spolehlivost a slušné vystupování

Nabídka

firemní oděv
práci na HPP, DPP de dohody
odpovídající plat.podmínky
příspěvek na dopravu
možnost záloh

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Hledáme šikovné brigádníky do skladu v Hustopečích na nakládku a vykládku zásilek. Náplň práce: Náplň práce: - obsluha pásu s balíky a pomoc ve třídění dle jejich směru, - nakládka a vyklád...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Břeclav, Hustopeče

    Před 0 dny

  • Náplň práce: VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU ve formě zálohy můžeš mít KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Pro známou přepravní společnost se sídlem depa v Břeclavi hledáme šikovné brigádníky a...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Břeclav, Břeclav Nástup ihned Pro studenty

    Před 2 dny