Podle lokalit

Prodejce na Lyžebraní / pracovník skladu

Před 13 dny

Brigáda

Baví Vás lyžování? Pro Lyžebraní hledáme prodejce lyžařského oblečení a vybavení.

Kdo jsme
Jsme největší lyžařská prodejní akce v ČR. Otevíráme pouze několikrát ročně ve vybraných termínech a nabízíme téměř vše kolem lyžování kvalitně a nejlevněji. Víc se o nás dozvíte na lyzebrani.cz.

Co budete dělat
Komunikovat se zákazníky – pomáhat s výběrem správného produktu, poskytovat rady a informace.
Doplňovat produkty ze skladu do prodejní haly.
Prodávat zboží u pokladny.
Pracovat se zbožím – kontrolovat ceny, přeceňovat, přelepovat štítky
Zajišťovat, aby zákazník u nás byl spokojený.

Požadavky

Komunikační zdatnost – schopnost přirozené konverzace se zákazníkem.
Multitasking – ve smyslu schopnosti bavit se s několika zákazníky najednou ????.
Úsměvy a dobrou náladu – chceme se k zákazníkům chovat přátelsky, a tak budeme rádi, když bude vidět, že Vás práce baví.
Aktivitu, chuť pracovat a zodpovědnost – zkrátka vidíte-li před sebou úkol, nečekáte, až Vám ho někdo zadá a začnete na něm pracovat sami.
Výhodou je orientace v lyžování, v nabídce nabídce lyží, lyžáků a příslušenství a kladný vztah ke sportu.

Nabídka

Práci ve stabilní a rostoucí firmě.
Výhodnější ceny na lyže a lyžařskou výbavu z Lyžebraní.
Možnost zapůjčení lyžařského vybavení pro sebe a rodinu.
Plat 200 Kč na hodinu čistého a po zapracování navýšení.