Podle lokalit

řemeslník na výpomoc oprav domu

Před 1 dny

Brigáda

Hledám řemeslníka na výpomoc opravy domu, okamžitá platba za provedenou práci. Brandýs nad Orlicí. Zedničina, sádrokarton, malba a práce se dřevem.

Požadavky

Zedničina, sádrokarton, malba a práce se dřevem.

Nabídka

okamžitá platba za provedenou práci

  • Náplň práce: Hledáš brigádu s možností denní docházky na směny a vyhovuje ti noční či odpolední směna? Pak nás neváhej kontaktovat pro více informací. Pro známou spediční společnost a jejich depo v N...

    Česká republika, Středočeský kraj, Praha-východ, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Noční Víkendové

    Před 4 dny

  • Brigáda Hledám řemeslníka na výpomoc opravy domu, okamžitá platba za provedenou práci. Brandýs nad Orlicí. Zedničina, sádrokarton, malba a práce se dřevem. Požadavky Zedničina, sádrokarton, malba a...

    Česká republika, Středočeský kraj, Praha-východ, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

    Před 1 dny