Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Szuper munkalehetőség ruházati raktárban, ingyenes beutazással!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

A brigád hosszú távú, aktív mozgást igényel. A munka Dunaszerdahely melletti modern raktárban található. A jó fizetés mellett céges átvételt tudunk biztosítani. Céges beutazást tudunk biztosítani széles környékről. Ha autóval, biciklivel, stb. szeretnél járni akkor használhatod a céges parkolót, ami közvetlenül a raktár mellett van :)

Požadavky

A brigád hosszú távú, aktív mozgást igényel. A munka Dunaszerdahely melletti modern raktárban található. A jó fizetés mellett céges átvételt tudunk biztosítani. Céges beutazást tudunk biztosítani széles környékről. Ha autóval, biciklivel, stb. szeretnél járni akkor használhatod a céges parkolót, ami közvetlenül a raktár mellett van :)

Nabídka

Mit tudunk ajánlani?
- órabér 6,50 €/óra (brutto),
- jelenléti bónusz,
- teljesítménybónusz 330 €-ig,
- étkezési lehetőség a céges étkezdében akár öt ízletes étel közül is választhatsz,
- pótlékok a hétvégén és ünnepnapokon végzett túlórákért,
- lehetőség céges átvételre,
- kijelölt koordinátor, aki mindig szivesen segít,
- ingyenes transzfer a következő irányokból: Šamorín, Gabčíkovo, Galanta, Šaľa, Dunajská Streda, Veľký Meder, Nové Zámky, Komárno, Neded, Veľké Kosihy, Zemianská Olča.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte zajímavou a nenáročnou brigádu? Potřebujete si přivydělat? Máte dostatek času a chuť pracovat na ranních směnách (8.00 – 16.30 hodin)? Nabízíme jednoduchou brigádu – balení zboží,...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Pro studenty

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáš stabilní příjem a dlouhodobou brigádu? Chceš si volit směny dle tvých možností? Pokud ano, hledáme právě tebe – pozice je vhodná pro kohokoliv! Nabízíme nenáročnou brigádu na zák...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj

    Před 1 dny