Jednoduchá brigáda ve skladu - noční směny, 215 Kč/h

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Ústí nad Orlicí Letohrad Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 3 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 215 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Nevadí ti práce na nočních směnách? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nabízíme jednoduchou práci ve skladu přímo v Letohradě. Nástup je možný ihned, případně dle domluvy. Pokud se ti brigáda bude líbit, rádi se s tebou domluvíme na hlavní pracovní poměr.

Náplní práce:

  • přebalení materiálu dle požadavků
  • obsluha ručního paletového vozíku

Místo výkonu práce: Letohrad

Nabízíme:

  • noční směny v čase 21:30 – 6:00
  • nadstandardní příplatky za směny o víkendu, ve svátek a v noci
  • příspěvek na stravování
  • vybavení veškerými ochrannými pracovními pomůckami
  • bezproblémovou dopravní dostupnost
  • zajištěné občerstvení na pracovišti
  • možnost výplaty záloh na bankovní účet
  • možnost přestupu na HPP

Požadujeme:

  • plnoletost