Jednoduchá práce operátora s nástupem ihned

EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o.

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Žďár nad Sázavou Bystřice nad Pernštejnem

Druh práce: Jiné

Před 5 dny

Brigáda

Hledáte lehkou manuální práci? Vyhovuje vám směnný provoz? Tak se přidejte do našeho týmu Exact Systems. Nabízíme volné pracovní pozice Operátora výroby.

Co vás čeká

Jedná se o fyzicky nenáročnou pomocnou práci u automatizované linky na výrobu trubek. (vyjmete lehkou trubku ze stroje, zkontrolujete zda není poškozená, připnete úchyty a vložíte do krabice)
Docházet budete na pravidelné směny, od pondělí do pátku, týden ranní, odpolední a noční.
Vzhledem k nenáročnosti je tato pozice jak pro muže tak ženy.
Nástup je možný po dohodě ihned.
Místo výkonu práce je v Bystřici pod Pernštejnem

Požadavky

Věk od 18cti let.
Manuální zručnost.
Spolehlivost a zodpovědnost
Pravidelnou docházku.

Nabídka

Pravidelnou mzdu na účet.
Smlouvu na Dohodu o provedení práce nebo činnosti za 160Kč na hodinu.
Spolupráci na IČO neboli živnost za 180Kč na hodinu.
Příjemné pracovní prostředí a kolektiv.

Pokud vás tato pracovní pozice zaujala, pošlete nám životopis a my vás obratem pozveme na osobní setkání.